RECENZE OBLÍBENÝCH HOTELŮ
www.recenze-hotelu.unas.cz

 
   I Úvodní stránka I Recenze hotelů I Přidat novou recenzi I Ankety I Odkazy I Nabídka last minute I Egypt I Řecko I Tunisko I
 
Recenze hotelu Tabarka - Dar Ismail*****
Cestovní kancelář:: Blue Style
Pobyt:: 8. - 19.7.2005
Autor: Janik

-----------------------------------------------------------------------------
Pokud chce někdo zamířit na klidnou, pohodovou dovolenou, která prostě nemá chybu mile ráda doporučím Tabarku hotel Dar Ismail*****. Za pobyt a polopenzí na cca 11 dní zaplatíte okolo 15 000,- na osobu a stojí to opravdu za to!!!!! Vhotelu se o Vás starají jako o poklad, celý den v areálu hotelu i na pláži probíhají různé hry a akce pro děti i dospělé (vodní aerobic, petang, šipky, střílení lukem, voleyball, zápasy ve vodě atd.) Jídlo je na velmi vysoké úrovni ve formě švédských stolů, které (podotýkám ne ve všech hotelech) jsou stále plné jídel z evropské i orientální kuchyně s velkým výběrem zákusků, ovoce, zeleniny a zmrzliny. Pokud máte potřebu najíst se v poledne u bazénu je venkovní restaurace s vlastní kuchyní takže není vůbec žádný problém sehnat něco k obědu. Za tento hotel se mohu zaručit, že je opravdu kvalitní, jelikož tuto zkušenost jsem nezažila jen jednou, ale od naší první dovolené v tomto
hotelu jsme se rozhodly jej navštěvovat 2 x do roka a letos jsme tam byli ž po osmé! Rozhodně měnit nebudeme!!! Upřímně máme pocit jako když jedeme domů jen do jiné země. :o)

 

 

 

Poštovní schránky
výroba, prodej, montáž, zakázková výroba

 Animace poštovních schránek.

Sestavy poštovních schránek pro bytová družstva, panelové domy, do činžáků i paneláků. Vyrobíme i na zakázku, dodáme i namontujeme po celé ČR i  SK.
Vyrábíme schránky nástěnné, ploché, na zazdění i nerezové k rodinným domům!  


Český výrobek, rychle, levně, kvalitně.
www.postovni-schranky-simon.cz

 

 


Hledáte levnou dovolenou?
www.nabidka-last-minute.cz
 

 


Chcete mít potápěčský kurz?
www.hk-jyc.cz
 

   

 Spolupracující weby:

Stavební stroje nové i použité bazarové nabízí firma Arte Rychnov. Pokud budete kupovat ojetý automobil tak vyberte ten správný autobazar z našich recenzí. Kvalitní poštovní schránky z nerezu můžete zakoupit u českého výrobce. Pro majitele telefonů Nokia jsou k dispozici aplikace a programy pro telefony zdarma. Internetové vyhledávače na českém i zahraničním internetu najdou básničky a citáty které jste sami napsali. Schránky na dopisy jsou důležité i době emailové komunikace. Pokud nevíte kam na dovolenou k moři, vyberte si Egypt, Tunisko, Řecko nebo Chorvatsko. Montáž sádrokartonu a jiné řemeslné práce levně udělá hodinový manžel. Příjemný dárek k narozeninám i k Vánocům může být ručně vyrobená loutka dle fotografie. Prostorný a spolehlivý automobil je Peugeot 207 SW.


optimalizace PageRank.cz
 © Lukáš SIMON
BEZ SOUHLASU JE ŠÍŘENÍ OBSAHU TĚCHTO STRÁNEK ZAKÁZÁNO !

mapa webu