RECENZE OBLÍBENÝCH HOTELŮ
www.recenze-hotelu.unas.cz

 
   I Úvodní stránka I Recenze hotelů I Přidat novou recenzi I Ankety I Odkazy I Nabídka last minute I Egypt I Řecko I Tunisko I
 
Recenze hotelu : Safaga, hotel Shams Safaga
Cestovní kancelář:: Rudolf Reisen
Pobyt:: 1. 5. - 8. 5. 2006
Autor: Pepino
Email:: pepino652002@yahoo.com

Příjemný hotel **** dle katalogu (*** by to byly v Evropě) přibližně 55 km jižně od Hurghady. Chutná strava, vcelku čisté pokoje, ve většině případů i ochotný personál. Hotel sestává z hlavní budovy a "bungalovů" - bungalovy zděné, vše s klimatizací a vlastním sociálním
zařízením. V hotelu a na vlastní hotelové pláži je množství restaurací, barů apod. Ráj pro surfaře - od moře vane stále dost svižný vítr. Pro případné zdravotní potíže je v blízkosti hotelu (100 m) lékárna. V hotelu i v lékárně se lze dobře domluvit rusky, německy a anglicky. Město Safaga je od hotelu vzdáleno 5 km a jezdí tam taxi za pouhé 2 egypt. libry na osobu(nyní cca 8-9 Kč). V hotelu lze použít internet. Ve městě v taverně Alibaba je internetová kavárna za cca 1 Euro na hodinu. Prožil jsem si střevní potíže (2 dny), doporučuji vzít ve vší vážnosti na osobu 1 láhev nebarevného tvrdého alkoholu a "dezinfikovat" při každém jídle (před i po), zuby si čistit jen balenou pitnou vodou a nedávat si led do jekéhokoliv pití, v restauracích si zkontrolovat zda tam obsluha nenechala příbory po někom jiném atd. Kdo chce ochutnat šišu (vodní dýmku) tak jen s novým, zabaleným plastovým náústkem. Při střídání turnusů přijelo mezi 4. - 6. 5. méně lidí než odjelo domů, na pláži i v restauracích byl fantastický klid, i když ani před tím to tam nebyla hlava na hlavě, takže moře se tam dá krásně užít.

 
 

Poštovní schránky
výroba, prodej, montáž, zakázková výroba

 Animace poštovních schránek.

Sestavy poštovních schránek pro bytová družstva, panelové domy, do činžáků i paneláků. Vyrobíme i na zakázku, dodáme i namontujeme po celé ČR i  SK.
Vyrábíme schránky nástěnné, ploché, na zazdění i nerezové k rodinným domům!  


Český výrobek, rychle, levně, kvalitně.
www.postovni-schranky-simon.cz

 

 


Hledáte levnou dovolenou?
www.nabidka-last-minute.cz
 

 


Chcete mít potápěčský kurz?
www.hk-jyc.cz
 

   

 Spolupracující weby:

Stavební stroje nové i použité bazarové nabízí firma Arte Rychnov. Pokud budete kupovat ojetý automobil tak vyberte ten správný autobazar z našich recenzí. Kvalitní poštovní schránky z nerezu můžete zakoupit u českého výrobce. Pro majitele telefonů Nokia jsou k dispozici aplikace a programy pro telefony zdarma. Internetové vyhledávače na českém i zahraničním internetu najdou básničky a citáty které jste sami napsali. Schránky na dopisy jsou důležité i době emailové komunikace. Pokud nevíte kam na dovolenou k moři, vyberte si Egypt, Tunisko, Řecko nebo Chorvatsko. Montáž sádrokartonu a jiné řemeslné práce levně udělá hodinový manžel. Příjemný dárek k narozeninám i k Vánocům může být ručně vyrobená loutka dle fotografie. Prostorný a spolehlivý automobil je Peugeot 207 SW.


optimalizace PageRank.cz
 © Lukáš SIMON
BEZ SOUHLASU JE ŠÍŘENÍ OBSAHU TĚCHTO STRÁNEK ZAKÁZÁNO !

mapa webu