RECENZE OBLÍBENÝCH HOTELŮ
www.recenze-hotelu.unas.cz

 
   I Úvodní stránka I Recenze hotelů I Přidat novou recenzi I Ankety I Odkazy I Nabídka last minute I Egypt I Řecko I Tunisko I
 
Recenze hotelu : Hurghada hotel Sea Gull
Cestovní kancelář:: Exim
Pobyt:: 28.3. - 4.4.
Autor: Viler
Email:: bloodthirst@centrum.cz

Text:: Letos ,už jsme se nemohli dočkat sluníčka ,tak jsme využili CK Exim k návštěvě Egypta. Co nás mile překvapilo , tak byla  perfektní obsluha v hotelu, výborné jídlo - být tam déle tak snad přiberu 5 kg :-), ale hlavně krásně teploučko a výborné koupání. Hotel Sea Gull je dobře situován , je přímo ve městě, takže vyjdete před hotel a máte na výběr z velkého množství obchodů a přitom za hotelem jsou krásné bazény a hned za nimi je hotelová pláž a moře , čili odpadá nepohodlné dojíždění k moři jak z jiných hotelů situovaných více ve vnitrozemí. A ještě bych dodal ,že místnípivo bylo velmi chutné  :-)

 

 
 

Poštovní schránky
výroba, prodej, montáž, zakázková výroba

 Animace poštovních schránek.

Sestavy poštovních schránek pro bytová družstva, panelové domy, do činžáků i paneláků. Vyrobíme i na zakázku, dodáme i namontujeme po celé ČR i  SK.
Vyrábíme schránky nástěnné, ploché, na zazdění i nerezové k rodinným domům!  


Český výrobek, rychle, levně, kvalitně.
www.postovni-schranky-simon.cz

 

 


Hledáte levnou dovolenou?
www.nabidka-last-minute.cz
 

 


Chcete mít potápěčský kurz?
www.hk-jyc.cz
 

   

 Spolupracující weby:

Stavební stroje nové i použité bazarové nabízí firma Arte Rychnov. Pokud budete kupovat ojetý automobil tak vyberte ten správný autobazar z našich recenzí. Kvalitní poštovní schránky z nerezu můžete zakoupit u českého výrobce. Pro majitele telefonů Nokia jsou k dispozici aplikace a programy pro telefony zdarma. Internetové vyhledávače na českém i zahraničním internetu najdou básničky a citáty které jste sami napsali. Schránky na dopisy jsou důležité i době emailové komunikace. Pokud nevíte kam na dovolenou k moři, vyberte si Egypt, Tunisko, Řecko nebo Chorvatsko. Montáž sádrokartonu a jiné řemeslné práce levně udělá hodinový manžel. Příjemný dárek k narozeninám i k Vánocům může být ručně vyrobená loutka dle fotografie. Prostorný a spolehlivý automobil je Peugeot 207 SW.


optimalizace PageRank.cz
 © Lukáš SIMON
BEZ SOUHLASU JE ŠÍŘENÍ OBSAHU TĚCHTO STRÁNEK ZAKÁZÁNO !

mapa webu