RECENZE OBLÍBENÝCH HOTELŮ
www.recenze-hotelu.unas.cz

 
   I Úvodní stránka I Recenze hotelů I Přidat novou recenzi I Ankety I Odkazy I Nabídka last minute I Egypt I Řecko I Tunisko I
 


Recenze hotelu Hurhada-Prima Life
Cestovní kancelář:: Exim tours
Pobyt:: 13.12.2006-26.12.2006
Autor: Julie
Email:: altin@volny.cz

Byla jsem v hotelu Prima Life. Je to nový hotel a velice hezký. Obsluha je velice příjemna. Moc mě potěšil animátorský team (hlavně kluci z Tunisu a animatorka z Ruska Viki).Pořád vymýšleli různé zajimavé programy a hry. Je tám pěkná pláž s volejbalem a barem, bazény, kteři se čisti snad každých pět minut:)) Jídlo bylo na nejvyšší úrovni hlavně co se týče zeleniny, ovoce, mořských plodu a sladkosti. Od cestovní kanceláře nás zastupoval velice příjemný a ochotný delegát. Pokud jste sportovní typ tak tam najdete i fitness centrum s novým vybavenim a prostorem na squash.

 

 

Poštovní schránky
výroba, prodej, montáž, zakázková výroba

 Animace poštovních schránek.

Sestavy poštovních schránek pro bytová družstva, panelové domy, do činžáků i paneláků. Vyrobíme i na zakázku, dodáme i namontujeme po celé ČR i  SK.
Vyrábíme schránky nástěnné, ploché, na zazdění i nerezové k rodinným domům!  


Český výrobek, rychle, levně, kvalitně.
www.postovni-schranky-simon.cz

 

 


Hledáte levnou dovolenou?
www.nabidka-last-minute.cz
 

 


Chcete mít potápěčský kurz?
www.hk-jyc.cz
 

   

 Spolupracující weby:

Stavební stroje nové i použité bazarové nabízí firma Arte Rychnov. Pokud budete kupovat ojetý automobil tak vyberte ten správný autobazar z našich recenzí. Kvalitní poštovní schránky z nerezu můžete zakoupit u českého výrobce. Pro majitele telefonů Nokia jsou k dispozici aplikace a programy pro telefony zdarma. Internetové vyhledávače na českém i zahraničním internetu najdou básničky a citáty které jste sami napsali. Schránky na dopisy jsou důležité i době emailové komunikace. Pokud nevíte kam na dovolenou k moři, vyberte si Egypt, Tunisko, Řecko nebo Chorvatsko. Montáž sádrokartonu a jiné řemeslné práce levně udělá hodinový manžel. Příjemný dárek k narozeninám i k Vánocům může být ručně vyrobená loutka dle fotografie. Prostorný a spolehlivý automobil je Peugeot 207 SW.


optimalizace PageRank.cz
 © Lukáš SIMON
BEZ SOUHLASU JE ŠÍŘENÍ OBSAHU TĚCHTO STRÁNEK ZAKÁZÁNO !

mapa webu