RECENZE OBLÍBENÝCH HOTELŮ
www.recenze-hotelu.unas.cz

 
   I Úvodní stránka I Recenze hotelů I Přidat novou recenzi I Ankety I Odkazy I Nabídka last minute I Egypt I Řecko I Tunisko I
 
Recenze hotelu Tunis-Djerba Prima Life Garden Park***
Cestovní kancelář:: Nouvelair
Pobyt:: 7.4-28.4.2006
Autor: Martina
Email:: j.valentyna@seznam.cz
-----------------------------------------------------------------------------

Ahojky lidičky.Chci vám všem říct ,že tehle hotel je nejlepší hotel , který znám a to že cestuju od 15let 5xročně. ejlepší na hotelu jsou aimátoři baví vás v průběhu celé dovolené. Tento zájezd jsem dostala k narozeninám a užila sem to tam jak se patří.Jestli ejste aroční a jídlo (po večerních discotekách do rána do 4 toho moc nneejíte)tak vám strava bude vyhovovat. Pláž je sice přez místí komunikaci , ale přes den přes ní přejede 5 aut a 6 motorek.:-)Jestli mohu doporučit tak do hotelu jediě s Al inclusive , protože pití je tam drahé. Bary:bar na pláži , Bar Visir , Maurská kavárna , Bar na discotéce, bar u bazénu , bar v jídelně , a samozřejmě bar pro den.Strava velmi pestrá.Je sice fakt , že ovoce byli pouze pomeranče , mandarinky , jablka afíky.Ale když člověk umí mluvit tak se domluví s aimátory ty totiž každý den mohou pro sebe zažádat jahody , banány , broskve a jiné dlší ovoce.Ale je fakt že to nemohou rozdat celému hotelu(měla sem štěstí já to ovoce dostávala).Pokoje velmi pěkně sladěné. To je asi vše ale ejlepší na hotelu animátoři a snimi nezapomenutelné noci:-)
 
 

Poštovní schránky
výroba, prodej, montáž, zakázková výroba

 Animace poštovních schránek.

Sestavy poštovních schránek pro bytová družstva, panelové domy, do činžáků i paneláků. Vyrobíme i na zakázku, dodáme i namontujeme po celé ČR i  SK.
Vyrábíme schránky nástěnné, ploché, na zazdění i nerezové k rodinným domům!  


Český výrobek, rychle, levně, kvalitně.
www.postovni-schranky-simon.cz

 

 


Hledáte levnou dovolenou?
www.nabidka-last-minute.cz
 

 


Chcete mít potápěčský kurz?
www.hk-jyc.cz
 

   

 Spolupracující weby:

Stavební stroje nové i použité bazarové nabízí firma Arte Rychnov. Pokud budete kupovat ojetý automobil tak vyberte ten správný autobazar z našich recenzí. Kvalitní poštovní schránky z nerezu můžete zakoupit u českého výrobce. Pro majitele telefonů Nokia jsou k dispozici aplikace a programy pro telefony zdarma. Internetové vyhledávače na českém i zahraničním internetu najdou básničky a citáty které jste sami napsali. Schránky na dopisy jsou důležité i době emailové komunikace. Pokud nevíte kam na dovolenou k moři, vyberte si Egypt, Tunisko, Řecko nebo Chorvatsko. Montáž sádrokartonu a jiné řemeslné práce levně udělá hodinový manžel. Příjemný dárek k narozeninám i k Vánocům může být ručně vyrobená loutka dle fotografie. Prostorný a spolehlivý automobil je Peugeot 207 SW.


optimalizace PageRank.cz
 © Lukáš SIMON
BEZ SOUHLASU JE ŠÍŘENÍ OBSAHU TĚCHTO STRÁNEK ZAKÁZÁNO !

mapa webu