RECENZE OBLÍBENÝCH HOTELŮ
www.recenze-hotelu.unas.cz

 
   I Úvodní stránka I Recenze hotelů I Přidat novou recenzi I Ankety I Odkazy I Nabídka last minute I Egypt I Řecko I Tunisko I
 
Recenze hotelu Djerba-Prima Life Garden Park
Cestovní kancelář:: Exim Tours
Pobyt:: 19.10-21.10.2005
Autor: Štěpulka
Email:: FrnkovaV@seznam.cz
-----------------------------------------------------------------------------

Musím říct,že tento pobyt byl opravdu nad mé očekávání.Tento hotel je opravdu vynikající.Je zde moc milý personál.Jen Vám chci doporučit, aby jste si dávali ozor na fotografa, který zde fotí převážně mladé dívky a poněkud za odměnu chce polibek.I v tomto období bylo krásné teplo-až 30stupňů. Opravdu skvělé.Dalo se tam dobře koupat a byly dobré vlny. Mušle tam jsou také.Jen by bylo třeba dát nové lehátka a nenechávat popraskané. Opalovat se v této době dá až do  šesti hodin. Doporučuji, aby jste se od 12-13 shovali někam do pokoje, protože bývají opravdové horka a snadno se spálíte.Jídlo si neberte do pokoje, neboť by vás otravovaly kočky.Také nechoťte hned po otevření na večeři,snídani a oběd. Bývá totiž velice plno a dlouho by jste čekali na příbory a moc se mačkali.Jinak jídlo je dobré,několik druhů mas, salátů, akorát ovoce není dost.Jak půjdete do města spíše se zahalte, nechoďte jen v kraťasích a tričku na ramínka.Místní muži jsou dosti drzí a budou Vám svádět manželku před Vašíma očima tak se na nikoho nedívejte moc dlouho, bude si myslet, že po něm vyjíždíte. Jinak je tam opravdu skvšle, klidně s sebou vemte své děti, protože je tam hojnost programů pro malé děcka.
 

 

 

Poštovní schránky
výroba, prodej, montáž, zakázková výroba

 Animace poštovních schránek.

Sestavy poštovních schránek pro bytová družstva, panelové domy, do činžáků i paneláků. Vyrobíme i na zakázku, dodáme i namontujeme po celé ČR i  SK.
Vyrábíme schránky nástěnné, ploché, na zazdění i nerezové k rodinným domům!  


Český výrobek, rychle, levně, kvalitně.
www.postovni-schranky-simon.cz

 

 


Hledáte levnou dovolenou?
www.nabidka-last-minute.cz
 

 


Chcete mít potápěčský kurz?
www.hk-jyc.cz
 

   

 Spolupracující weby:

Stavební stroje nové i použité bazarové nabízí firma Arte Rychnov. Pokud budete kupovat ojetý automobil tak vyberte ten správný autobazar z našich recenzí. Kvalitní poštovní schránky z nerezu můžete zakoupit u českého výrobce. Pro majitele telefonů Nokia jsou k dispozici aplikace a programy pro telefony zdarma. Internetové vyhledávače na českém i zahraničním internetu najdou básničky a citáty které jste sami napsali. Schránky na dopisy jsou důležité i době emailové komunikace. Pokud nevíte kam na dovolenou k moři, vyberte si Egypt, Tunisko, Řecko nebo Chorvatsko. Montáž sádrokartonu a jiné řemeslné práce levně udělá hodinový manžel. Příjemný dárek k narozeninám i k Vánocům může být ručně vyrobená loutka dle fotografie. Prostorný a spolehlivý automobil je Peugeot 207 SW.


optimalizace PageRank.cz
 © Lukáš SIMON
BEZ SOUHLASU JE ŠÍŘENÍ OBSAHU TĚCHTO STRÁNEK ZAKÁZÁNO !

mapa webu