RECENZE OBLÍBENÝCH HOTELŮ
www.recenze-hotelu.unas.cz

 
   I Úvodní stránka I Recenze hotelů I Přidat novou recenzi I Ankety I Odkazy I Nabídka last minute I Egypt I Řecko I Tunisko I
 
Recenze hotelu  Hammamet-hotel Omar Khayam
Cestovní kancelář:: Eximtours
Pobyt:: 8-22.9.2006
Autor: kronzila
Email:: kronzila@seznam.cz

-----------------------------------------------------------------------------

Prožila jsem v tomto hotelu jednu z nejkrásnějších dovolených.Musim se přiznat ,že při příjezdu jsem byla trochu zakřiknutá,ale druhý den jsme se začaly s kamarádkama rozkoukávat a zvykat si. Hrozně nás překvapilo,když druhý den k nám na pláži přišla česká animátorka a zajímala se jak se nám líbí a odpovídala na naše otázky.Bohužel delegáta jsme viděly pouze při příjezdu a tato slečna Veronika udělala 90% práce za delegáta.Během dne se opravdu nenudíte je plno soutěží a sportovních aktivit u bazenu jako,aerobic,vodní gymnastika,tanec,šipky,soutěže o aperitiv,i soutěž "otázky" které byly ve  jazycích.Večer byly zase pořádány kabarety(kde šéfanimátor Toto skvěle napodoboval helenu vondráčkovou nebo karla gotta)ale i další programy,karaoke atd.Prostě jsme se nenudily.Když jsme chtěly vyrazily jsme si "do vsi" jak jsme tomu říkaly když jsme šly ven obhlídnout obchůdky.Lidi tam nebyly vlezlý jak to někde bývá,ale byly milý a usměvavý.Jídlo bylo dostačující,nápoje byly k večeři zdarma.Pokud jsme dostaly hlad kolem poledne byla u bazenu restaurace kde jsme si daly bud pizzu nebo hranolky.Dovolenou jsme si moc užily,tamní lidé nám až moc přirostly k srdci a při loučení jsme si pobrečely.A PROTO jedeme příští rok znovu a tímto zveme Vás kteří si chtějí užít krásnou dovču.

 

 

 

Poštovní schránky
výroba, prodej, montáž, zakázková výroba

 Animace poštovních schránek.

Sestavy poštovních schránek pro bytová družstva, panelové domy, do činžáků i paneláků. Vyrobíme i na zakázku, dodáme i namontujeme po celé ČR i  SK.
Vyrábíme schránky nástěnné, ploché, na zazdění i nerezové k rodinným domům!  


Český výrobek, rychle, levně, kvalitně.
www.postovni-schranky-simon.cz

 

 


Hledáte levnou dovolenou?
www.nabidka-last-minute.cz
 

 


Chcete mít potápěčský kurz?
www.hk-jyc.cz
 

   

 Spolupracující weby:

Stavební stroje nové i použité bazarové nabízí firma Arte Rychnov. Pokud budete kupovat ojetý automobil tak vyberte ten správný autobazar z našich recenzí. Kvalitní poštovní schránky z nerezu můžete zakoupit u českého výrobce. Pro majitele telefonů Nokia jsou k dispozici aplikace a programy pro telefony zdarma. Internetové vyhledávače na českém i zahraničním internetu najdou básničky a citáty které jste sami napsali. Schránky na dopisy jsou důležité i době emailové komunikace. Pokud nevíte kam na dovolenou k moři, vyberte si Egypt, Tunisko, Řecko nebo Chorvatsko. Montáž sádrokartonu a jiné řemeslné práce levně udělá hodinový manžel. Příjemný dárek k narozeninám i k Vánocům může být ručně vyrobená loutka dle fotografie. Prostorný a spolehlivý automobil je Peugeot 207 SW.


optimalizace PageRank.cz
 © Lukáš SIMON
BEZ SOUHLASU JE ŠÍŘENÍ OBSAHU TĚCHTO STRÁNEK ZAKÁZÁNO !

mapa webu