RECENZE OBLÍBENÝCH HOTELŮ
www.recenze-hotelu.unas.cz

 
   I Úvodní stránka I Recenze hotelů I Přidat novou recenzi I Ankety I Odkazy I Nabídka last minute I Egypt I Řecko I Tunisko I
 
Recenze hotelu Nabeul El Ons **
Cestovní kancelář:: Azur reizen
Pobyt:: 21.8.-31.8.2006
Autor: Gabriela
Email:: fi.ga@seznam.cz

-----------------------------------------------------------------------------
Ve výše uvedeném hotelu jsme s rodinou strávili téměř 11 dní. S výběrem hotelu jsem byla velice zklamaná. Hned první den nám byl přidělen pokoj v polosuterénu, tak že pod úrovní terénu. Už s tímto jsem nebyla spokojená, ale podotýkám, že to mě tak netrápilo. Po noci hrůzi, kdy jsme hubili šváby (2 ks), jsme to nějak přežili do rána (museli jsme si otevřít domácí slivovici)a po snidani jsem se byla zeptat na recepci, zda nemají pokoj ve vyšším patře. Ten nebyl, ale měli jsme štěstí na lidi, kteří přijeli s námi, ti bydleli ve 3. patře a měli strach o své dítě, že jim vypadne z balkonu. Když jsme přišli z pláže, majitel byl tak ochotný, že výměna byla okamžitá.

No dobrý, zbavili jsme se švábů... Na druhý den jsme zjistili po příchodu z pláže, že není uklizeno, tak jsme to vlastně neřešili, říkali jsme že asi uklizečka bude chodit obden. OMYL - NECHODILA VŮBEC! Po třech dnech jsem zjistila, že vlastně ložní prádlo a ručníky (tvrdé jako struhadlo)jsou na chodbě ve vozíku, tak jsem se obsluhovala sama. Vcelku i to by se dalo přežít. Šok bylo jídlo: první den po příletu jsme přijeli v době večeře a než nás ubytovali, tak bylo asi 21,00 a k jídlu studené těstoviny, které nám byly nabírány kuchařem a k tomu 1 čudla, dobře usušená na slunci. Tak že jestli se hovoří o švédských stolech v nabídkách cestovních kanceláří, tak je to lež. No večeři jsme přežili a mysleli jsme si, že když jsme přijeli bylo nás tam více, tak se asi někde stala malá chybička. Omyl večere byly stejné. Pokud jste nestáli půl hodiny před výdejem byla to hotová katastrofa. Jen se střídala rýže s těstovinami a kuskusem. Maso nečekejte. Pouze ryby smradlavé, kuřecí křídla dobře odkrojená od prsou. Zelenina ano, ale neustále stejná, prostě žádná fantazie.Snídaně byla další bomba, každý den úplně stejná, akorát nám obden ubrali na nejobyčejnějším sýru. Tak že vlastně džem, sladké pečivo, bageta a pití.

Nejpozitivnější ze všeho bylo moře, opravdu mohu potvrdit čisté, teplé. Na pláži, která patřila hotelu, bylo 20 slunečníků a asi 15 polorozlámaných lehátek, když jsme si je zamluvili, tak jsme nemuseli sedět na písku. Podotýkám že hotel je více jak 80 lůžkový. No budíž. Cesta na pláž není 200 m, jak se prezentuje, ale 400 m a nejde se na ní betonovou cestou, ale staveništěm nového hotelu, tedy po štěrku a později zaprášenou, špinavou cestou s odpadky všeho druhu. Do města to také není 500 m, ale jen 1 km, tak je lepší jet taxikem, který je za babku. To jsme opravdu využili. Hotel má pěknou zahradu a docela hezký bazén, ale to je asi vše. Pozor v baru hotelu, když si koupíte pití nezapomeňte si otřít skleničku je to docela na pobli....

Ještě bych se vrátila k vybavení pokoje : zásuvka 1 na balkoně, ale pozor každý pokoj to má jinde. Klimatizace denně vyrobila 10 l vody a musela se vyhodit z té zásuvky na balkoně a opět zapnout. Jinak se automaticky nesepínala. Opět každý pokoj je individuelní. Koupelna neustále smradlavá od kanalizace a sprcha stříkala všude možně než kde měla. Dovolenou v Tunisku  určitě zopakuji, ale do El Ons **  už NE !!! Jinak CK UVÁDÍ ** na samotném hotelu je * a na certifikátu hotelu, který visý na recepci je také *. Tak vážení. Doufám, že jsem Vám podala informace, aby nebyl klamán zákazník a aby Vaše dovolená nedopadla jako ta naše. Cestovnímu ruchu zdar a pozor na ŠVÁBY.
 
 

Poštovní schránky
výroba, prodej, montáž, zakázková výroba

 Animace poštovních schránek.

Sestavy poštovních schránek pro bytová družstva, panelové domy, do činžáků i paneláků. Vyrobíme i na zakázku, dodáme i namontujeme po celé ČR i  SK.
Vyrábíme schránky nástěnné, ploché, na zazdění i nerezové k rodinným domům!  


Český výrobek, rychle, levně, kvalitně.
www.postovni-schranky-simon.cz

 

 


Hledáte levnou dovolenou?
www.nabidka-last-minute.cz
 

 


Chcete mít potápěčský kurz?
www.hk-jyc.cz
 

   

 Spolupracující weby:

Stavební stroje nové i použité bazarové nabízí firma Arte Rychnov. Pokud budete kupovat ojetý automobil tak vyberte ten správný autobazar z našich recenzí. Kvalitní poštovní schránky z nerezu můžete zakoupit u českého výrobce. Pro majitele telefonů Nokia jsou k dispozici aplikace a programy pro telefony zdarma. Internetové vyhledávače na českém i zahraničním internetu najdou básničky a citáty které jste sami napsali. Schránky na dopisy jsou důležité i době emailové komunikace. Pokud nevíte kam na dovolenou k moři, vyberte si Egypt, Tunisko, Řecko nebo Chorvatsko. Montáž sádrokartonu a jiné řemeslné práce levně udělá hodinový manžel. Příjemný dárek k narozeninám i k Vánocům může být ručně vyrobená loutka dle fotografie. Prostorný a spolehlivý automobil je Peugeot 207 SW.


optimalizace PageRank.cz
 © Lukáš SIMON
BEZ SOUHLASU JE ŠÍŘENÍ OBSAHU TĚCHTO STRÁNEK ZAKÁZÁNO !

mapa webu