RECENZE OBLÍBENÝCH HOTELŮ
www.recenze-hotelu.unas.cz

 
   I Úvodní stránka I Recenze hotelů I Přidat novou recenzi I Ankety I Odkazy I Nabídka last minute I Egypt I Řecko I Tunisko I
 
Recenze hotelu Rhetimnon - hotel May
Cestovní kancelář:: Čedok
Pobyt:: 13.9.23.9.2006
Autor: trojská
Email:: trojska2@atlas.cz

-------------------------------------------------------------------
Text:: Hotel rodinného typu s krásnou zahradou, velikým bazénem, lehátek u bazénu i stínu dostatek. Personál velmi vstřícný a ochotný. K moři to opravdu bylo cca 300 m jak uvádí katalog. Pláž pěkná, písková, skoro prázdná. Cesta na pláž příjemná procházka po rovině zelení.Připomínky k jídlu  bylo ho ve "více než dostatečném množství", vždy chutné. Snídaně a moučníky bez nápadu a stereotypní. Ovšem velké mínus hotelu je hlučnost. Tam snad neexistují žádné zvukové izolace. Když se jde soused o půl noci sprchovat, tak se vyděsíte, že máte v koupelně návštěvu. Nedej bože  v baru rozveselené Němce. Z čelní strany hotelu je velmi frekventovaná silice, takže nelze spát při otevřených dvěřích.Přes tyto nedostatky je to místo krásné a příjemná dovolená.

 

 

 

Poštovní schránky
výroba, prodej, montáž, zakázková výroba

 Animace poštovních schránek.

Sestavy poštovních schránek pro bytová družstva, panelové domy, do činžáků i paneláků. Vyrobíme i na zakázku, dodáme i namontujeme po celé ČR i  SK.
Vyrábíme schránky nástěnné, ploché, na zazdění i nerezové k rodinným domům!  


Český výrobek, rychle, levně, kvalitně.
www.postovni-schranky-simon.cz

 

 


Hledáte levnou dovolenou?
www.nabidka-last-minute.cz
 

 


Chcete mít potápěčský kurz?
www.hk-jyc.cz
 

   

 Spolupracující weby:

Stavební stroje nové i použité bazarové nabízí firma Arte Rychnov. Pokud budete kupovat ojetý automobil tak vyberte ten správný autobazar z našich recenzí. Kvalitní poštovní schránky z nerezu můžete zakoupit u českého výrobce. Pro majitele telefonů Nokia jsou k dispozici aplikace a programy pro telefony zdarma. Internetové vyhledávače na českém i zahraničním internetu najdou básničky a citáty které jste sami napsali. Schránky na dopisy jsou důležité i době emailové komunikace. Pokud nevíte kam na dovolenou k moři, vyberte si Egypt, Tunisko, Řecko nebo Chorvatsko. Montáž sádrokartonu a jiné řemeslné práce levně udělá hodinový manžel. Příjemný dárek k narozeninám i k Vánocům může být ručně vyrobená loutka dle fotografie. Prostorný a spolehlivý automobil je Peugeot 207 SW.


optimalizace PageRank.cz
 © Lukáš SIMON
BEZ SOUHLASU JE ŠÍŘENÍ OBSAHU TĚCHTO STRÁNEK ZAKÁZÁNO !

mapa webu