RECENZE OBLÍBENÝCH HOTELŮ
www.recenze-hotelu.unas.cz

 
   I Úvodní stránka I Recenze hotelů I Přidat novou recenzi I Ankety I Odkazy I Nabídka last minute I Egypt I Řecko I Tunisko I
 
Recenze hotelu Souse, Hotel Marhaba - Marhaba Club ***
Cestovní kancelář : Exim Tours
Pobyt : 8.7.2005 - 22.7.2005
Autor : Luckyn
-----------------------------------------------------------------------------

Dovolená v Tunisku to byla první a určitě ne poslední. Ubytování bylo v Hotelu Marhaba - Marhaba Club, který je 3 hvězdičkový. Pokud začnu venkovním prostředím, tak je opravdu pěkné a je vidět, že se neustále na vylepšování pracuje každý den. Vše dobře uspořádané, snadno přístupné a nikam to nemáte daleko - ani k bazénům, ani k moři. Všude čisto. K dispozici lehátka, slunečníky, bary, kulečník, golf, posilovna, fitness, krytý bazén, atd ...


Pokoje jsou klimatizované a můžete sami zvolit, jestli bude klimatizace spuštěna, nebo ne. Sprcha, vana, wc, balkón, dvě lůžka, tedy vše, co potřebuje člověk ke klidnému pobytu. Za příplatek je možné mít na pokoji i Tv a ledničku.

Když vyjdete z hotelu, tak k obchodům je to kousek. Většina obchodů je především pro cizince, tedy pro nás turisty ... takže uvidíte spoustu kýčovitých suvenýrů, ale mezi nimi i občas něco pěkného a originálního. Místí ceny jsou přijatelné, nic extra drahého. Pokud budete nakupovat pití, nebo něco k jídlu, nezapomeňte si na to vzít batoh, recepční neradi vidí, když nosíte pití a jídlo koupené někde mimo hotel.


Především budete asi nakupovat pití, cena např. za 2 L minerální vody je v přepočtu na naše cca 10 Kč. Nedoporučoval bych pít vodu z kohoutku, i když je podle nich zdravotně nezávadná, tak přeci jen mají trochu jiné normy ...

Cestování je též příjemné. Doporučuji využívat levných taxíků, který vás za 4 Dináry ( 80 Kč ) odveze např. do přístavu Kentaui vzdáleného 7 km. Celkově se mi dovolená líbila a příští rok se tam znovu podívám a rád. Doporučuji. Případné dotazy pište na tyto stránky do rubriky "dotazy - odpovědi - rady"
 
 

Poštovní schránky
výroba, prodej, montáž, zakázková výroba

 Animace poštovních schránek.

Sestavy poštovních schránek pro bytová družstva, panelové domy, do činžáků i paneláků. Vyrobíme i na zakázku, dodáme i namontujeme po celé ČR i  SK.
Vyrábíme schránky nástěnné, ploché, na zazdění i nerezové k rodinným domům!  


Český výrobek, rychle, levně, kvalitně.
www.postovni-schranky-simon.cz

 

 


Hledáte levnou dovolenou?
www.nabidka-last-minute.cz
 

 


Chcete mít potápěčský kurz?
www.hk-jyc.cz
 

   

 Spolupracující weby:

Stavební stroje nové i použité bazarové nabízí firma Arte Rychnov. Pokud budete kupovat ojetý automobil tak vyberte ten správný autobazar z našich recenzí. Kvalitní poštovní schránky z nerezu můžete zakoupit u českého výrobce. Pro majitele telefonů Nokia jsou k dispozici aplikace a programy pro telefony zdarma. Internetové vyhledávače na českém i zahraničním internetu najdou básničky a citáty které jste sami napsali. Schránky na dopisy jsou důležité i době emailové komunikace. Pokud nevíte kam na dovolenou k moři, vyberte si Egypt, Tunisko, Řecko nebo Chorvatsko. Montáž sádrokartonu a jiné řemeslné práce levně udělá hodinový manžel. Příjemný dárek k narozeninám i k Vánocům může být ručně vyrobená loutka dle fotografie. Prostorný a spolehlivý automobil je Peugeot 207 SW.


optimalizace PageRank.cz
 © Lukáš SIMON
BEZ SOUHLASU JE ŠÍŘENÍ OBSAHU TĚCHTO STRÁNEK ZAKÁZÁNO !

mapa webu