RECENZE OBLÍBENÝCH HOTELŮ
www.recenze-hotelu.unas.cz

 
   I Úvodní stránka I Recenze hotelů I Přidat novou recenzi I Ankety I Odkazy I Nabídka last minute I Egypt I Řecko I Tunisko I
 
Recenze hotelu Tunisko, Monastir Houda Beach
Cestovní kancelář:: Firo Tour
Pobyt:: přelom 7/2000-8/2006
Autor: Terry
Email:: alabenda@seznam.cz

-------------------------------------------------------

Text:: V létě 2006 jsme s rodinou (2 dospělí + 2 děti ve věku 8 let a 1 1/2 roku) odletěli na dovolenou do výše uvedeného hotelu se službami all inclusive.Hotel:pokoje velké, čisté, klimatizace fungovala bez problémů. Nedívejte e na kvalitu obkladů v koupelně, na okna... Prostě v tomto světě jsou to asi¨nepodstatné věci.Restaurace a strava:Po pár dnech přijdete na to, že se stále opakuje. Jídlo (zvláště pak snídaně) zcela bez nápadu. Veškeré nápoje i alkoholické v 2 dcl plastových kelímcích. Do bílého vína Vám pro zchlazení hodí kostku ledu...Koupání: Bazén s tobogány otevřou po 10. hodině, zavřou přes poledne, kolem 14-hodiny spustí, aby po 17. hodině všechny turisty "vyhnali" pryč. Schody na tobogany jsou špinavé a" smrdí", neboť nikdo si nedá praci s tím, aby je pravidelně čistil.Pláž špinavá, moře též a velmi horké. Důvod jsme zjistili od místních lidí. Nedaleko se totiž nachází elektrárna a ta vypouští vodu, kterou se ochlazuje přímo do moře.Závěr: Na fotografiích CK vše vypadá skvěle, ale suktečnost je jiná.O delegátce CK Firo tour ani nemluvě.


 
 

Poštovní schránky
výroba, prodej, montáž, zakázková výroba

 Animace poštovních schránek.

Sestavy poštovních schránek pro bytová družstva, panelové domy, do činžáků i paneláků. Vyrobíme i na zakázku, dodáme i namontujeme po celé ČR i  SK.
Vyrábíme schránky nástěnné, ploché, na zazdění i nerezové k rodinným domům!  


Český výrobek, rychle, levně, kvalitně.
www.postovni-schranky-simon.cz

 

 


Hledáte levnou dovolenou?
www.nabidka-last-minute.cz
 

 


Chcete mít potápěčský kurz?
www.hk-jyc.cz
 

   

 Spolupracující weby:

Stavební stroje nové i použité bazarové nabízí firma Arte Rychnov. Pokud budete kupovat ojetý automobil tak vyberte ten správný autobazar z našich recenzí. Kvalitní poštovní schránky z nerezu můžete zakoupit u českého výrobce. Pro majitele telefonů Nokia jsou k dispozici aplikace a programy pro telefony zdarma. Internetové vyhledávače na českém i zahraničním internetu najdou básničky a citáty které jste sami napsali. Schránky na dopisy jsou důležité i době emailové komunikace. Pokud nevíte kam na dovolenou k moři, vyberte si Egypt, Tunisko, Řecko nebo Chorvatsko. Montáž sádrokartonu a jiné řemeslné práce levně udělá hodinový manžel. Příjemný dárek k narozeninám i k Vánocům může být ručně vyrobená loutka dle fotografie. Prostorný a spolehlivý automobil je Peugeot 207 SW.


optimalizace PageRank.cz
 © Lukáš SIMON
BEZ SOUHLASU JE ŠÍŘENÍ OBSAHU TĚCHTO STRÁNEK ZAKÁZÁNO !

mapa webu