RECENZE OBLÍBENÝCH HOTELŮ
www.recenze-hotelu.unas.cz

 
   I Úvodní stránka I Recenze hotelů I Přidat novou recenzi I Ankety I Odkazy I Nabídka last minute I Egypt I Řecko I Tunisko I
 
Recenze hotelu Hamammet - El Khalife
Cestovní kancelář:: BlueStyle
Pobyt:: 29.9.-10.10.2006
Autor: ekom
Email:: ekom@centrum.cz

-----------------------------------------------------------------------------
Vybrali jsme si 3hvězdičkový hotel a počítali s tím,že služby budou odpovídat našemu 2hvězdičkovému.Hotel však značně pokulhával i za 1hvězdičkovým.Měli jsme stravování formou bufetu,ale jídlo bylo otřesné.Snídaně byla celý pobyt stejná -vejce na tvrdo,džem,asi 4 druhy zelenin.salátu a pečivo.Jednou byl na malé kousky nakrájený tvrdý sýr a salám typu Junior, párkrát smažili něco jako koblihy.Večeře byly obdobné-jeden druh masa(hrozné)a pár druhů příloh.Jídlo bylo většinou úplně studené a v zel. salátech bylo všelicos i mrtvé mouchy.Personál drzý,jen by chtěli bakšišné,ale aby například uklidili stůl po předchozím strávníkovi, to je ani nenapadlo.Moře bylo čisté,ale hotelová pláž špinavá.Vedle pláže bylo místní skladiště odpadků.Hotel celkově působil špinavým, zanedbaným dojmem a myslím, že by se vůbec neměl vyskytovat v nabídce jakékoliv české cest. kanceláře.


 
 

Poštovní schránky
výroba, prodej, montáž, zakázková výroba

 Animace poštovních schránek.

Sestavy poštovních schránek pro bytová družstva, panelové domy, do činžáků i paneláků. Vyrobíme i na zakázku, dodáme i namontujeme po celé ČR i  SK.
Vyrábíme schránky nástěnné, ploché, na zazdění i nerezové k rodinným domům!  


Český výrobek, rychle, levně, kvalitně.
www.postovni-schranky-simon.cz

 

 


Hledáte levnou dovolenou?
www.nabidka-last-minute.cz
 

 


Chcete mít potápěčský kurz?
www.hk-jyc.cz
 

   

 Spolupracující weby:

Stavební stroje nové i použité bazarové nabízí firma Arte Rychnov. Pokud budete kupovat ojetý automobil tak vyberte ten správný autobazar z našich recenzí. Kvalitní poštovní schránky z nerezu můžete zakoupit u českého výrobce. Pro majitele telefonů Nokia jsou k dispozici aplikace a programy pro telefony zdarma. Internetové vyhledávače na českém i zahraničním internetu najdou básničky a citáty které jste sami napsali. Schránky na dopisy jsou důležité i době emailové komunikace. Pokud nevíte kam na dovolenou k moři, vyberte si Egypt, Tunisko, Řecko nebo Chorvatsko. Montáž sádrokartonu a jiné řemeslné práce levně udělá hodinový manžel. Příjemný dárek k narozeninám i k Vánocům může být ručně vyrobená loutka dle fotografie. Prostorný a spolehlivý automobil je Peugeot 207 SW.


optimalizace PageRank.cz
 © Lukáš SIMON
BEZ SOUHLASU JE ŠÍŘENÍ OBSAHU TĚCHTO STRÁNEK ZAKÁZÁNO !

mapa webu