RECENZE OBLÍBENÝCH HOTELŮ
www.recenze-hotelu.unas.cz

 
   I Úvodní stránka I Recenze hotelů I Přidat novou recenzi I Ankety I Odkazy I Nabídka last minute I Egypt I Řecko I Tunisko I
 
Recenze hotelu
: Djerba
Cestovní kancelář:: Travel,Fischer
Pobyt:: Květen
Autor: Verča
Email:: vebenesova

-----------------------------------------------------------------------------
Vážení cestovatelé.Za měsíc letím,již potřetí na Djerbu.Krásné místo,velice slušní lidé,dobré jídlo,hodně ovoce,zákusků . .Mám zkušenost s hotelem ZAHRA DAR,JASMINA.Využívám zásadně bungalovy-větší klid a soukromí,když chci.Moře je od května teplé i pro děti-tunisani děti milují!! Je kam chodit na túry po okolí-laguna,maják. Na nákupech pozor,smlouvání je zárukou dobré koupě. Oni to milují.! Vodu kupuji po příjezdu balenou,jinou nepiji a nemám problémy. Malá mince na polštáři každé ráno je zárukou příjemného pobytu,věřte.Mám s sebou cca eura za 2000 na osobu,vždy to stačilo.Doporučuji výlet lodí na ostrov plamenáků,vhodné  pro děti.Opalovací krém ihned po příjezdu a používám hodně-i levnějšího-pletového mléka.Znám i jiná místa na Djerbě,pište,můžu poradit.Djerba je krásná,ale přeje připraveným.
 
 

Poštovní schránky
výroba, prodej, montáž, zakázková výroba

 Animace poštovních schránek.

Sestavy poštovních schránek pro bytová družstva, panelové domy, do činžáků i paneláků. Vyrobíme i na zakázku, dodáme i namontujeme po celé ČR i  SK.
Vyrábíme schránky nástěnné, ploché, na zazdění i nerezové k rodinným domům!  


Český výrobek, rychle, levně, kvalitně.
www.postovni-schranky-simon.cz

 

 


Hledáte levnou dovolenou?
www.nabidka-last-minute.cz
 

 


Chcete mít potápěčský kurz?
www.hk-jyc.cz
 

   

 Spolupracující weby:

Stavební stroje nové i použité bazarové nabízí firma Arte Rychnov. Pokud budete kupovat ojetý automobil tak vyberte ten správný autobazar z našich recenzí. Kvalitní poštovní schránky z nerezu můžete zakoupit u českého výrobce. Pro majitele telefonů Nokia jsou k dispozici aplikace a programy pro telefony zdarma. Internetové vyhledávače na českém i zahraničním internetu najdou básničky a citáty které jste sami napsali. Schránky na dopisy jsou důležité i době emailové komunikace. Pokud nevíte kam na dovolenou k moři, vyberte si Egypt, Tunisko, Řecko nebo Chorvatsko. Montáž sádrokartonu a jiné řemeslné práce levně udělá hodinový manžel. Příjemný dárek k narozeninám i k Vánocům může být ručně vyrobená loutka dle fotografie. Prostorný a spolehlivý automobil je Peugeot 207 SW.


optimalizace PageRank.cz
 © Lukáš SIMON
BEZ SOUHLASU JE ŠÍŘENÍ OBSAHU TĚCHTO STRÁNEK ZAKÁZÁNO !

mapa webu