RECENZE OBLÍBENÝCH HOTELŮ
www.recenze-hotelu.unas.cz

 
   I Úvodní stránka I Recenze hotelů I Přidat novou recenzi I Ankety I Odkazy I Nabídka last minute I Egypt I Řecko I Tunisko I
 
Recenze hotelu Hurghada hotel Alf Leila Wa Leila
Cestovní kancelář:: TOMI
Pobyt:: říjen 2006
Autor: Štěpánka Thomayerová
Email:: stepka.thomayerova@o2active.cz

Hotel Alf Leila Wa Leila na první pohled vypadá jak palác pro Mrazíka a též převážná většina hostů byla Ruské národnosti.To už byl dost odstrašující úkaz.Personál hotelu se choval STRAŠNĚ!Nebyli ochotni vpustit lékaře k nemocnému,který pro vysoké horečky,křeče a kolapsové stavy nemohl chodit.I přes to ho známí museli odnést před hotel,kde ho lékař naložil do auta a odvezl ho na kliniku...Jídlo nebylo téměř vůbec dochucené,tak jsme ho alespoň solili aby bylo alespoň slané.Po celém rautu běhalo ticíce much.Pití,i přes AI,bylo velmi omezené,cola,soda z postmixu do plastových kelímků,které nebyly na jedno použití...1 plastová lahev sody na pokoji,ostatní za poplatek.Chtěli jsme si tedy z hygienických důvodů a ze strachu z dalšího průjmu-pro který jsme museli být hospitalizováni v nemocnici,natočit sodu do plastové lahve,abychom nemuseli pít z těch špinavých kelímků.To nám bylo přísně zakázáno.Proč?To nevíme.Pokoje nám uklízeli každý den a to na egyptské poměry dobře.Moře nebylo u hotelu,ale to nám nevadilo,protože po první návštěvě pláže jsme usoudily,že dovolenou raději budeme trávit u bazénu,který byl sice čistý,ele voda byla chlazena,aby se nekazila,a tak se v ní dalo vydržet sotva 5 minut.Ale zpět k pláži.Uměle vytvořená zátoka s 1 metrem vody,kam vítr zavál veškerý bordel z Hurghady,voda zpěněná,zakalená.Písek hrubý.Lehátka volná byla,protože většina lidí byla raději u bazénů.Bylo by toho ještě mnoho,ale pro nás je podstatné že do Egypta a do hotelu Alf Leila Wa Leila UŽ NIKDY.
 
 

Poštovní schránky
výroba, prodej, montáž, zakázková výroba

 Animace poštovních schránek.

Sestavy poštovních schránek pro bytová družstva, panelové domy, do činžáků i paneláků. Vyrobíme i na zakázku, dodáme i namontujeme po celé ČR i  SK.
Vyrábíme schránky nástěnné, ploché, na zazdění i nerezové k rodinným domům!  


Český výrobek, rychle, levně, kvalitně.
www.postovni-schranky-simon.cz

 

 


Hledáte levnou dovolenou?
www.nabidka-last-minute.cz
 

 


Chcete mít potápěčský kurz?
www.hk-jyc.cz
 

   

 Spolupracující weby:

Stavební stroje nové i použité bazarové nabízí firma Arte Rychnov. Pokud budete kupovat ojetý automobil tak vyberte ten správný autobazar z našich recenzí. Kvalitní poštovní schránky z nerezu můžete zakoupit u českého výrobce. Pro majitele telefonů Nokia jsou k dispozici aplikace a programy pro telefony zdarma. Internetové vyhledávače na českém i zahraničním internetu najdou básničky a citáty které jste sami napsali. Schránky na dopisy jsou důležité i době emailové komunikace. Pokud nevíte kam na dovolenou k moři, vyberte si Egypt, Tunisko, Řecko nebo Chorvatsko. Montáž sádrokartonu a jiné řemeslné práce levně udělá hodinový manžel. Příjemný dárek k narozeninám i k Vánocům může být ručně vyrobená loutka dle fotografie. Prostorný a spolehlivý automobil je Peugeot 207 SW.


optimalizace PageRank.cz
 © Lukáš SIMON
BEZ SOUHLASU JE ŠÍŘENÍ OBSAHU TĚCHTO STRÁNEK ZAKÁZÁNO !

mapa webu