RECENZE OBLÍBENÝCH HOTELŮ
www.recenze-hotelu.unas.cz

 
   I Úvodní stránka I Recenze hotelů I Přidat novou recenzi I Ankety I Odkazy I Nabídka last minute I Egypt I Řecko I Tunisko I
 
Recenze hotelu Monastir Abou Nawas Sunrise
Cestovní kancelář:: Azur Rizen
Pobyt:: 16.8. - 26.8.2005
Autor: Gábina


Ahoj. Už jsem nacestovala mnoho kilometrů a tuto dovolenou si nemůžu vynachváli.Měli jsme báječnou dovolenou. Tento hotel je postaven fourmou patrových bungalovů. Zaměstnanci ať už to byli uklízeči, zahradníci, kuchaři, barmani, číšníci, animátoři ad. se k nám chovali vždy mile. Po celou dobu našeho pobytu jsem nezaznamenala zádnou krádež. Pokoje byly každý den uklízeny. Klimatizace se jednou porouchala, během 10 minut ji přišel opravář opravit. Bakšišné nevyžadoval, ale četli jsme mu to z obličeje. Koupelna čistá, teplá voda po celý den. Bazén k dispozici také po celý den. Lehátka zdarma. Stava rozmanitá, od kyselého, slaného až po sladké. Každý den 3 - 5 druhů ovoce, hlavně melouny. Číšníci ochotně odnášeli edojezené jídlo. Běhěm dne nás animátoři úžasně bavili. Nabízeli nám několik druhů sportovního vyžití (voleybal, fotbal, minigolf, lukostřelba, tenis, vodní pólo, aqua strečing, aerobic, hodiny tance...)zdarma. Večerní program byl zahájen s dětmi tancem a končil amfiteátním představením pro dospělé, které trvalo do 23:30. All inclusive končí ve 23 hodin. Jediné co není dokonalé jsou pláže. Každý hotel má svou část pláže a o tu se stará. U pobřeží byl malý bar s nápoji a lehkým občerstvením v ceně all inclusive, jinak za poplatek.Lehátka byly zdrama a bylo jich tam dostatek. Ke dvoum lehátkům jeden deštník. Víc už mě toho nenapadá. Jestli se rozhodnete pro odpočinek a zábavu . Zaručuji, že tam se nudit nestihnete.


 
 

Poštovní schránky
výroba, prodej, montáž, zakázková výroba

 Animace poštovních schránek.

Sestavy poštovních schránek pro bytová družstva, panelové domy, do činžáků i paneláků. Vyrobíme i na zakázku, dodáme i namontujeme po celé ČR i  SK.
Vyrábíme schránky nástěnné, ploché, na zazdění i nerezové k rodinným domům!  


Český výrobek, rychle, levně, kvalitně.
www.postovni-schranky-simon.cz

 

 


Hledáte levnou dovolenou?
www.nabidka-last-minute.cz
 

 


Chcete mít potápěčský kurz?
www.hk-jyc.cz
 

   

 Spolupracující weby:

Stavební stroje nové i použité bazarové nabízí firma Arte Rychnov. Pokud budete kupovat ojetý automobil tak vyberte ten správný autobazar z našich recenzí. Kvalitní poštovní schránky z nerezu můžete zakoupit u českého výrobce. Pro majitele telefonů Nokia jsou k dispozici aplikace a programy pro telefony zdarma. Internetové vyhledávače na českém i zahraničním internetu najdou básničky a citáty které jste sami napsali. Schránky na dopisy jsou důležité i době emailové komunikace. Pokud nevíte kam na dovolenou k moři, vyberte si Egypt, Tunisko, Řecko nebo Chorvatsko. Montáž sádrokartonu a jiné řemeslné práce levně udělá hodinový manžel. Příjemný dárek k narozeninám i k Vánocům může být ručně vyrobená loutka dle fotografie. Prostorný a spolehlivý automobil je Peugeot 207 SW.


optimalizace PageRank.cz
 © Lukáš SIMON
BEZ SOUHLASU JE ŠÍŘENÍ OBSAHU TĚCHTO STRÁNEK ZAKÁZÁNO !

mapa webu